MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9343285
*
nr 934 3285
Stolar
4 st. + 2 karmstolar, björk
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 20:12:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/12 13:15:35
1
450 kr
27/12 17:58:10
2
1.500 kr
6/1 19:54:53
3
900 kr
6/1 19:54:53
2
1.000 kr (Budbetjänt)
8/1 18:06:13
3
1.800 kr
12/1 16:26:43
4
1.700 kr
12/1 16:26:43
3
1.800 kr (Budbetjänt)
12/1 16:27:22
4
2.000 kr
12/1 20:00:54
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björk karmstol karmstolar stol stolar trä
-
3176 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:08
-
3175 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:08
-
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:54
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:10
-
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:15
-
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:03
*
Stolar
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 3285
Stolar
4 st. + 2 karmstolar, björk
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/12 13:15:35 | 1 | 450 kr |
27/12 17:58:10 | 2 | 1.500 kr |
6/1 19:54:53 | 3 | 900 kr |
6/1 19:54:53 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
8/1 18:06:13 | 3 | 1.800 kr |
12/1 16:26:43 | 4 | 1.700 kr |
12/1 16:26:43 | 3 | 1.800 kr (Budbetjänt) |
12/1 16:27:22 | 4 | 2.000 kr |
12/1 20:00:54 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björk karmstol karmstolar stol stolar trä
-
3176 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:08 -
3175 Barstolar
ett par, Eero Arnio för Artek, "Rocket". Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:08 -
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:54
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:10 -
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:15 -
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:03